Avukatlık Web Site Paketleri

10.10.2016 12:14:37
Avukatlik-Web-Site-Paketleri

Avukatlık Web Site Paketleri


Potansiyel avukatlar için  full yönetilebilir web site paketimizle geliyoruz.Avukatların tüm sanal ihtiyaçlarını karşılayacak genel özeliklere sahiptir.Tamamen özel tasarım olan web siteler en seçici metodlar kullanılarak hazırlanmıştır.
Avukatlık sitelerinde bulunması gereken her kalıp bu sitelerde yer verilmiştir.Kullanıcının gerek referans, gerek bilgi toplayabileceği  tasarım ve detaylara sahiptir.
Avukalık sitemizin iç dinamiklerini isterseniz biraz anlatalım.Web sitesi ilk açıldığında, karşılaştığımız ilk ekranda devri daim halindeki sliderlerı görüyorsunuz.Full yönetilebilir paneli sayesinde istediğiniz gibi resim öğelerini değiştirebilir, yazı ve makaleleri yenileyip değiştirebilirsiniz.Siteyi her açıdan inceleme fırsatı bulursanız,içerik yönetiminin ne kadar anlaşılır ve anlık olduğunu görürsünüz.Site içerikleri hakında konuşurken bu içeriklere girişağlayan araç çubuğundan biraz bahsedelim. 
 

Tüm hukuki süreçlerin faliyet alanları farklıdır.Bu nedenle sitede faliyet alanları diye bir bölüm ekledik burada yapmanız gereken bu birimler hakında  nitelikli yazılar oluşturmak ziyaretcilerin almak istediği bilgileri buradan alabilecekler ve sizi avukat olarak seçebilirler.Bu kısım oldukça önemli nedeni arama motorlarında yapılan aramalarda sizin hazırladığınız içeriğin çıkması halinde index almanız kolaylaşacaktır.

 


Ziyaretçi çekmede kullananilecek bir diğer yöntem de sosyal medya trafiği oluşturmak,bunun için sitelerin  sağ üst köşesinde sosyal medya entegreli ikonları yerleştirdik konu paylaşımları için sosyal medya hesaplarınızı kullanmanız önerilir ayrıca bu konulara link de verilmelidir.


Bir diğier önemli kısım ise yazılması gereken makalelerdir.

 

Özgün ve seo uyumlu makaleler web sitenizi zirveye taşıyacaktır.Bu nedenle makale yazacak yada yazdıracaksanız Seo hakında bilgileri almanız da yarar var.
Şu ana kadar sadece  web sitenin önemli kısımları hakında bilgiler verdik birazda bu siteyi diğerlerinden ayıran en büyük özeliklerinden bahsedelim.

Paket Özelikleri

-Bu sitenin en büyük özeliklerinden bir tanesi (Search Engine Optimization )Arama Motoru Optimizasyonuna sahip olması bu oldukça kullanışlı ve google etkileşimli özeliği sayesinde sıralamalarda üst noktalarda yer alabilirsiniz.

-Mobil ekranlarda tam uyumlu şekilde çalışır.

-Tüm tarayıcılarla uyumludur.

-Ekstra full güvenlik paketi

-Talebinize göre sosyal medya entegrasyonu dahil edilebilir

-Sistem üzerine Tracker atma opsiyonu

-Otomotik pingleme 

-Tamamen yönetilebilir admin panel

Web siteleri incelemek için link verilen kelimeyi tıklayınız!

 

Avukatlık siteleri için "tıklayınız"