İnşaat Web Site Paketleri

10.10.2016 12:53:37
Insaat-Web-Site-Paketleri

                                                                                                   İnşaat Web Site Paketleri


İnşaat denilince akla iş makineleri, çalışan işçiler, ustalar, mühendisler gelir.Yapı ve inşatın ne denli tecrübe ve deneyime dayandığını bilmeyen yoktur sanırım.İnşaat sektöründe en kalıcı  şey bırakılan iyi izlenimlerdir.


Burada güncel şekilde yönetilebilir olan inşat sitemiz hakında temel kullanım bilgilerine yer verilecektir.
Her  kurum veya şirketin bir ismi ve logosu vardır.Bu onlara bir kimlik kazanmasına yardımcı olcak olan en etkili yöntemdir.Ama artık günümüzde kurumsal kimlik oluşturmada bunlar yeterli kalmıyor.Nedeni web dünyasının aramıza katılmasıyla komplike çalışma alanının sanalaştırılması oldu.
Bu nedenle eğer bir firma yada şirketsek  elimizdekini tanıtmamız şart ve bunu en kolay ve en ekonomik yolla denemekte fayda var. Yaptığımız web siteler şimdilik  sadece firmaları tanıtır ve marka oluşturmanıza büyük katkı sağlar.


İnşaat Web Sitesi Genel Özelikleri

İnşaat konusunda her türlü gelişmeyi ve hizmeti bu siteler aracılığıyla  kapsamlarıyla anlatma fırsatı bulabilirsiniz.Bu sitelerin en büyük özeliklerinder bir tanesi full yönetilebilir olmasıdır.Dilediğiniz gibi yeni içerikler ekleyebilirsiniz.Bu içeriklerin yerlerini belirlem ise  oldukça basite indirgenilmiş sadece vermek istediğiniz kategoriyi belirleyerek buna alt bir kategori oluşturmak.

 

Örnekler halinde bu kısımları nasıl kulanacaklarınız antalım.
Anasayfa kategorisinde web sitenin bel kemiğini oluşturacak en önemli kısım yer almaktadır.Burada ilk çıkan sayfada ve üst kısımda yine etkileşimli Slider var. Burası otomotik olarak devamlı devri daim yapmaktadır.Daha aşağı indiğimizde bir slogan bölümü görüyoruz.Burada yaptığınız işi en iyi şekilde yansıtacak özlü bir söz yada slogan kullana bilirsiniz.

İnşaat sitelerinde hakkınız kısmını en kapsamlı şekilde eklemelisiniz.Firma yönetiminiz de kimler var eğitim durumları ne,bitirmiş olduğunuz işler veya referanslarınız.Bu içerikler kesin kes eksiksiz doldurmalısınız. 
                      
Yer verililen sosyal medya ikonlarında inşaat firmanız hakında paylaşımlar yapma olanağınız olacaktır.Aynı zamanda bu paylaşımları sitenize organik ziyaretçi çekmek için kullanabileceksiniz.

Paket Özelikleri

 

-Seo(Search Engine Optimization) Arama Motoru Optimizasyonu

-Mobil cihazlarda tam uyum

-Tamamen yönetilebilir admin paneli

-Otomotik pingleme 

-Vereğiniz anahtar kelimelerde  Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralara hedefleme.

-Sistem üzerinde Trecker atma özeliği

-Tüm tarayıcılarda tam uyum

İnşaat sitelerini incelemek isterseniz "tıklayınız"