Lokanta Web Site Paketleri

10.10.2016 17:22:31
Lokanta-Web-Site-Paketleri

                                                                                               Lokanta Web Site Paketleri


Günümüzde inceleğin ve mütevaziliğin yeri olan lokantalar ve restaurantlar  gerek şıklığıyla gerekse lezetiyle bir çok kişinin en uğrak yeri olmuştur.Lezetleriyle ve damak zevkleriyle meşhur olan işletmeler genelde daha çok müşteri çekerler.


Bugün lokanta, cafe ve restaurantlarda büyük yeniliker getirecek adımlar atmaktayız ve bu işletmelerin tanıtımlarını yapmaktayız.Lokantalar ve restaurantlar için yapmış olduğumuz web sitelerden kesin sonuçlar ve faydalar alabileceksiniz.


Bir web sitede yer verilen bazı kurumsal içeriklerin olması web sitenin daha verimli sonuçlar almasının oldukça önemli olduğunu ekleyeleim.Burada önceliğimiz web sitenin kullanıcılar tarafından seçkin bir statüye yükselmesi ve bu nedenle tasarımlarımız onlara göre şekilnediriyoruz.
Biraz sitemizin kategorileri hakında bilgiler verelim.


Siteye giriş sayfasında yemek galerisi bulunuyor bu kısımda  lokantanın yada restaurantın yemeklerin yer verildiği giriş ekranı olarak kullanaıla bilir.Bu kısım resimleri otomotik olarak geçiştirir ve bir lokantanın en güzel bölülerinin bulunması gereken yerdir.


Kategorilerin her biri farklı içerikleri içlerinde barındırırlar ve bu içerikleri kullanıcıların kolay erişim sağlamaları adına  yapılmıştır.


Paket Özelikleri

-Search Engine Optimization yani arama motoru optimizasyonu 100'de 100 seo uyumludur.

-Telefonlarda tam uyum

-Tamamen yönetilebilir olan panel

-Otomotik pingleme 

-Vereğiniz anahtar kelimelerde  Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralara hedefleme.

-Sistem üzerinde Trecker atma özeliği

-Tarayıcılarda Tam Uyum

Web siteleri görmek için "tıklayınız"